Tašky na menubox – TAKEAWAY

Papírové tašky TAKEAWAY vhodné do restaurací, hospod, jídelen, cukráren, kaváren a dalších míst,
které nabízí své produkty k tzv. jídlu přes ulici – TAKEAWAY. V nabídce naleznete levné papírové tašky na menubox, pro menší i větší menubox, balené zákusky, misky salátů, pečivo nebo rozměrnější krabičky na objemnější produkty. Všechny naše tašky jsou vyráběny z kraftových papírů, které jsou vhodné pro styk s potravinou.

foto-uvod

TAKEAWAY – tašky na jídlo přes ulici

  • Strojně vyráběné papírové tašky vhodné do restaurací, kaváren, cukráren, pekáren, bistra a dalších míst, které nabízí své produkty k tzv. TAKEAWAY nebo jídlo přes ulici.
  • V nabídce naleznete formáty papírových tašek pro menší i větší menubox, balené zákusky, misky salátů, balené lahůdky, pečivo nebo rozměrnější krabičky.
  • Kraftový papír, ze kterého jsou naše papírové tašky vyráběny, je vhodný pro styk s potravinou.

 

Ceny již od 2,80 Kč/ks při odběru 100 ks

Vyberte si vhodnou tašku z našeho e-shopu

Potřebujete pomoci s výběrem vhodné tašky?

Poradíme vám, jaký druh tašky je optimální pro váš obor podnikání. Máme 15 let zkušeností v oboru papírových tašek a obalů. Stačí nám napsat vaši představu do formuláře níže. Ihned se budeme věnovat vašemu požadavku.

Levně, rychle, ekologicky

skvělé ceny

Skvělé ceny

Největší sklad v ČR, přes 3.000.000 kusů tašek v pražských skladech. Jednoduchá online objednávka, online návrh. Různé velikosti, všestranné použití. Vysoká kvalita.

Rychlé dodávky

Rychlé dodávky

Expedice objednávek do 24 hodin. Tašky bez tisku expedujeme okamžitě, skladové tašky s tiskem již od 1 týdne, expresně i dříve a zakázkově vyráběné tašky na míru pak od 2 týdnů.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázat firmám i jednotlivcům, že to jde i bez igelitových tašek, které tvoří významnou součást plastového odpadu. Provozujeme nezávislý ekologický portál bezigelitky.cz​