Plastové tašky nebo levné papírové tašky? Jaké vybrat, aby vaše firma neztratila na popularitě?

Ani skvělé prodejní výsledky v minulých letech nezaručují, že se společnost udrží na trhu. Plast byl dlouho považován za spásu lidstva. Lehký, snadno vyrobitelný, jednorázový, hygienický. Léta kraloval na pultech obchodů a nevzbuzoval u spotřebitelů sebemenší zamyšlení. Zhroucení v království plastu se stalo zcela nečekaně.
Nikdo nepředvídal, že se příroda postaví za své a začne poskytovat pádné argumenty pro zastavení nadměrného využívání svých zdrojů. Co se to dnes děje s kouzelnou surovinou, kterou všichni používají desítky let? Nejen, že se na to zapomíná, ale také to vzbuzuje stále větší znechucení.

igelitové sáčky

Investice do reklamní levné papírové tašky je jedním z efektivních způsobů propagace vaší značky.

Mnoho společností využívá reklamní gadgety ke zvýšení povědomí o značce mezi svými zákazníky. Tento zvyk vychází z mechanismu vděčnosti známého v psychologii. Lidé, kteří dostávají levné papírové tašky a další reklamní pomůcky, vnímají společnost, která je nabízí, jako přátelskou a pozitivní. Také chování tohoto druhu budí dojem plné profesionality, zvláště pokud obsah zabalíme do dobře navržených reklamních tašek s logem společnosti.

Pečlivým výběrem předmětů, které chcete použít pro propagaci zajistíte, že budou úspěšně použity v každodenním životě. Osoba, která skutečně používá reklamní tašky, potisknutý kelímek, pero nebo flash disk s logem, který jim byl poskytnut, bude mít potřebná data po ruce pokaždé, když pocítí potřebu využít vašich služeb. Za zmínku také stojí, že gadgety s logem mají podprahové vlivy na lidi, kteří je používají. Tímto způsobem můžete ze své značky vytvořit první spojení vašich zákazníků s odvětvím, ve kterém působíte. A jaké materiály jsou ideální pro levné papírové tašky s potiskem?

Papír a bavlna – materiály pro levné papírové tašky, které vzbuzují důvěru mezi vašimi dodavateli.

S přihlédnutím k aktuálním trendům je potřeba si dobře promyslet materiál, ze kterého budou kupované levné papírové tašky vyrobeny. V tomto případě se vyplatí inspirovat se ekologií, která se stává stále důležitějším faktorem a má obrovský dopad na lidi, které chcete oslovit. Z tohoto důvodu byste se měli rozhodně vzdát plastových a fóliových obalů, které nejenže škodí životnímu prostředí, ale mohou vás s vašimi zákazníky i efektivně odcizovat.

Ujistěte se, že vaše značka je spojena se spolehlivostí. Používejte své logo pouze na kvalitním, recyklovatelném papíře. Využít můžete reklamní tašky, které okamžitě vyvolávají asociace s péčí o přírodu a jsou velmi oceňovány moderními spotřebiteli.

Při potisku levné papírové tašky používáme ekologické barvy nejvyšší kvality. Při jejich odbourávání nejsou nijak škodlivé k životnímu prostředí. Výroba papírových tašek s reklamním potiskem je u nás ekologická.

Nejoblíbenější levné papírové tašky ze dvou nejrozšířenějších segmentů na trhu:

Navrhování levné papírové tašky s potiskem není vůbec složité.

Při objednávání reklamní tašky s potiskem, která vám bude vyhovovat, nemusíte mít znalosti z polygrafie. Se vším vám rádi pomůžeme.

1. Přejděte k výběru tašek do kategorie produktů
2. Vyberte si tašku z nabídky a pomocí tlačítka „POPTAT S POTISKEM“ přejdete k poptávkovému formuláři

Tlačítko „POPTAT S POTISKEM“ v kategorii.

Tlačítko „POPTAT S POTISKEM“ v detailu produktu.

3. Vyplňte a odešlete krátký poptávkový formulář

4. Na základě vaší poptávky vám pošleme cenovou kalkulaci. V pracovních dnech od 9 hod. do 17 hod. odesíláme cenové kalkulace obratem

5. Požádáme vás o doručení tiskových dat

6. Z tiskových dat vám připravíme náhled tisku na šabloně ke schválení ZDARMA

7. Po odsouhlasení náhledu a objednávky vám vystavíme zálohovou fakturu

8. Po uhrazení zálohové faktury zařazujeme tašky k potisku

9. Po vytisknutí vám tašky expedujeme na vámi udanou doručovací adresu nebo si tašky můžete vyzvednout osobně u nás v Praze Hostivaři.

Vyberte si vhodnou tašku z našeho e-shopu

Potřebujete pomoci s výběrem vhodné tašky?

Poradíme vám, jaký druh tašky je optimální pro váš obor podnikání. Máme 15 let zkušeností v oboru papírových tašek a obalů. Stačí nám napsat vaši představu do formuláře níže. Ihned se budeme věnovat vašemu požadavku.

Levně, rychle, ekologicky

skvělé ceny

Skvělé ceny

Největší sklad v ČR, přes 3.000.000 kusů tašek v pražských skladech. Jednoduchá online objednávka, online návrh. Různé velikosti, všestranné použití. Vysoká kvalita.

Rychlé dodávky

Rychlé dodávky

Expedice objednávek do 24 hodin. Tašky bez tisku expedujeme okamžitě, skladové tašky s tiskem již od 1 týdne, expresně i dříve a zakázkově vyráběné tašky na míru pak od 2 týdnů.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázat firmám i jednotlivcům, že to jde i bez igelitových tašek, které tvoří významnou součást plastového odpadu. Provozujeme nezávislý ekologický portál bezigelitky.cz​