Papírové tašky – hnědá nebo bílá barva je standard

Hnědé i bílé tašky z papíru si lidé zamilovali pro jejich přírodní vzhled. Papírové tašky jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobené z obnovitelných surovin, které jsou plně recyklovatelné. 100% rozložitelné a 100% recyklovatelné. Papírové tašky jsou oblíbenou náhradou za tašky z plastu. Jsou reprezentativní pro jakoukoliv příležitost předání ve formě dárku, zakoupeného či vybraného zboží na prodejně nebo v eshopu.

papírové tašky

Papírové tašky nemusí být jen v hnědé barvě

Hnědá nebo bílá barva je standard

  • Tašky z kraftového papíru bývají často v hnědé „ekologické“ barvě. Nemusí tomu však být vždy. K dispozici vám je také čistě bílý odstín papírové tašky. Papírová taška bílá je za stejnou prodejní cenu jako taška hnědá.
  • Bílá nebo hnědá základní barva tašek je ideální pro reklamní potisk.

Další odstíny barev pro široké použití

  • Papírové tašky dodáváme i v dalších barevných odstínech. Tašky z široké barevné škály v provedení s krouceným uchem jsou v kombinaci s potiskem ideální pro reklamní účely.
  • Barevné odstíny tašek se skvěle uplatní v procesech dalšího prodeje, například v papírnictvích či dárkových obchodech.

Nové barevné tašky se stálou barevností

V loňském roce jsme začali s velmi přesným laděním barevnosti jednotlivých odstínů u barevných tašek s krouceným uchem. Především u odstínu červené a černé dosahujeme prvotřídní přesnosti ve stálé barevnosti. Nové barevné tašky ExtraTWIST jsou lakované, tudíž nemohou špinit.

Vyberte si vhodnou tašku z našeho e-shopu

Potřebujete pomoci s výběrem vhodné tašky?

Poradíme vám, jaký druh tašky je optimální pro váš obor podnikání. Máme 15 let zkušeností v oboru papírových tašek a obalů. Stačí nám napsat vaši představu do formuláře níže. Ihned se budeme věnovat vašemu požadavku.

Levně, rychle, ekologicky

skvělé ceny

Skvělé ceny

Největší sklad v ČR, přes 3.000.000 kusů tašek v pražských skladech. Jednoduchá online objednávka, online návrh. Různé velikosti, všestranné použití. Vysoká kvalita.

Rychlé dodávky

Rychlé dodávky

Expedice objednávek do 24 hodin. Tašky bez tisku expedujeme okamžitě, skladové tašky s tiskem již od 1 týdne, expresně i dříve a zakázkově vyráběné tašky na míru pak od 2 týdnů.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázat firmám i jednotlivcům, že to jde i bez igelitových tašek, které tvoří významnou součást plastového odpadu. Provozujeme nezávislý ekologický portál bezigelitky.cz​