Levné papírové tašky s vánočním potiskem vytvoří sváteční atmosféru

Svátky se kvapem blíží, připomíná to nejen kalendář, ale i vánoční výzdoba objevující se stále častěji v obchodních centrech. Pomalu pociťujeme kouzlo nadcházejících prázdnin. V důsledku toho stále častěji přemýšlíme, jakými dárky obdarovat své blízké. Balení je nedílnou součástí každého dárku. Dbejme tedy na to, aby ladila s vybraným dárkem.

levné papírové tašky s vánočním motivem

Velký výběr vzorů vánočních tašek

Doby, kdy bylo balení dárků spojeno pouze s šedým, nepříliš estetickým papírem, se stávají minulostí. V současné době každý z nás ví, že obal dárku neplní pouze roli přepravce věci v něm umístěné, ale je také nesmírně důležitým estetickým prvkem. Správně vybrané dárkové tašky mohou výrazně zvýšit radostné napětí při dávání dárku.

Jaké balení si tedy vybrat? V současné době jsou možnosti téměř neomezené. Nabízíme levné papírové tašky s krouceným uchem, na které lze umístit potisk, levné papírové tašky na víno, luxusní dárkové tašky z přírodních materiálů nebo laminované, v korporátním vzhledu nebo tašky již celoplošně potištěné vánočním motivem.

V nabídce naleznete i levné papírové tašky s vánočním motivem, které jsou již potisknuté jen z části a nabízí tak prostor pro potisk věnování nebo potisk loga firmy.

Vánoční období je obdobím setkávání, jsou to chvíle, kdy se často setkáváme s lidmi, které vidíme jen jednou za rok, o Vánocích. Tato setkání mají často nostalgický charakter. Vzpomínáme na časy dětství nebo společné chvíle štěstí, které nám utkvěly v paměti. Jakkoli to zní absurdně, papírový sáček s patřičným potiskem může tuto atmosféru dotvořit.

Asi se ptáte jak? Stačí, když místo tradičních kartiček se jménem připnutým ke konkrétnímu dárku pod vánočním stromečkem vytisknete na každou z dárkových tašek fotografii z dětství konkrétního člověka. Mohu vás ujistit, že to budou dárky, na které budete všichni vzpomínat po mnoho let.

Na každou dárkovou tašku si také můžete nechat vytisknout konkrétní jméno a vaše milovaná se bude cítit více oceněna, protože si bude vědoma toho, že jste si dali záležet na každém detailu.

 

Vánoční levné papírové tašky – DIY

Pokud však o pořízení levné papírové tašky s již hotovým vánočním potiskem nemáte zájem, máme pro vás skvělé řešení. Stačí si koupit obyčejnou papírovou tašku a ozdobit ji podle svých preferencí. Můžete k tomu pozvat celou rodinu, jistě vám to přinese spoustu radosti, a navíc pocítíte trochu kouzla nadcházejících svátků. Čím ozdobit dárkovou tašku? Vše záleží na vaší kreativitě. Můžete ji ozdobit čím chcete, povrch tašky pojmout jako malířskou paletu a dát průchod své kreativitě. Vánoční taška zdobená vlastníma rukama bude jistě skvělou ozdobou na vánoční dárek!

Vyberte si vhodnou tašku z našeho e-shopu

Potřebujete pomoci s výběrem vhodné tašky?

Poradíme vám, jaký druh tašky je optimální pro váš obor podnikání. Máme 15 let zkušeností v oboru papírových tašek a obalů. Stačí nám napsat vaši představu do formuláře níže. Ihned se budeme věnovat vašemu požadavku.

Levně, rychle, ekologicky

skvělé ceny

Skvělé ceny

Největší sklad v ČR, přes 3.000.000 kusů tašek v pražských skladech. Jednoduchá online objednávka, online návrh. Různé velikosti, všestranné použití. Vysoká kvalita.

Rychlé dodávky

Rychlé dodávky

Expedice objednávek do 24 hodin. Tašky bez tisku expedujeme okamžitě, skladové tašky s tiskem již od 1 týdne, expresně i dříve a zakázkově vyráběné tašky na míru pak od 2 týdnů.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázat firmám i jednotlivcům, že to jde i bez igelitových tašek, které tvoří významnou součást plastového odpadu. Provozujeme nezávislý ekologický portál bezigelitky.cz​