KONTAKTY

Showroom a sklady:

PRINTSTEP s.r.o. – TAŠKA HNED

Průmyslová 1472/11
102 00 Praha 15 – Hostivař
(areál BenWare, dříve Barvy a laky)

telefon: +420 246 082 412
mobil: +420 731 172 988
e-mail: info@taskahned.cz

Pracovní doba:

pondělí až pátek od 9:00 do 17:00
V našich skladech je možná platba kartou.

Navigace k nám ke stažení v PDF zde

PRINTSTEP sklady a showroom

Fakturační adresa:

Sídlo společnosti

PRINTSTEP s.r.o.
Jičínská 226/17
130 00 Praha 3
IČ: 27947807
DIČ: CZ27947807

Bankovní spojení pro Kč: 5075443001/5500
Bankovní spojení pro EUR: CZ8820100000002300823761 SWIFT: FIOBCZPPXXX

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 128622.

 

E-shop

ČR: papírové tašky Taskahned.cz
SR: papierové tašky Taskahned.sk

O nás a naší vizi:

Jsme e-shop, jsme výroba, jsme velkoobchod, jsme sklad. A vše, co děláme, se točí kolem tašek. Papírové či látkové, strojní či luxusní, s potiskem i bez. To vše je naše specializace. Naší vizí je nahradit igelitové tašky těmi papírovými, které nejen lépe vypadají, ale jsou především ekologické a znovu recyklovatelné. Měníme svět k lepšímu a podílet se na tom můžete spolu s námi i vy.

Proč jsme se zamilovali do papírových tašek?

Vše začalo vcelku nevinně v ofsetové tiskárně koncem 90. let. Od té doby jsme si všichni prošli různými firmami a pozicemi a v roce 2008 se dostali k papírovým taškám a obalům, u kterých jsme se už rozhodli zůstat. Každý člen našeho týmu si totiž uvědomoval, jak velký problém igelitové tašky pro naši planetu představují. Plast se v přírodě rozkládá až 400 let a tašky a sáčky z něj vyrobené dosáhly takového rozmachu, že je používáme i ve chvílích, kdy je to zbytečné. Naší vizí tedy bylo založit firmu, která se bude zaměřovat na papírové tašky. Ty jsou totiž recyklovatelné a nezanechávají za sebou tak velkou ekologickou stopu jako plast. Rozhodli jsme se nahradit igelitové tašky těmi papírovými a umožnit tuto změnu i jiným.

Dnes díky své vizi realizujeme zakázky malé v řádech sto kusů, ale i ty velké v řádech desítek až sto tisíc. 

Spolu s našimi zákazníky přispíváme ke změně k lepšímu. 

Ke světu, kde papír nahradí plast.

Proč přicházíme s dotovanými cenami?

Poslední roky koronavirové krize jsou těžké pro společnost a nás všechny. Uzavírání a omezování fungování podniků, nařízené vládou, byly pro mnohé z nás likvidační. Následky řádění koronaviru se s námi potáhnou ještě nějaký čas. Chceme se zapojit k dalším, co pomáhají s obnovováním provozu těchto podniků.

Za ta léta již víme, které druhy tašek od nás odebírají provozovatelé, vaši kolegové, z různých segmentů. My jsme tyto tašky vzali, zlevnili na dotační cenu a rozmístili do oborů na tomto webu. Pomůže vám to rychleji se zorientovat v nabídce tašek.

Celý proces objednávání je nyní rychlejší a levnější než dříve, přesvědčte se sami.

NAPIŠTE ŘEDITELI

Vážení klienti,

společnost PRINTSTEP s.r.o. –  TaškaHned.cz se každým dnem snaží zvyšovat svůj standard v poskytování svých služeb. Svoji misi na trhu bereme vážně a naše plány na fungování jsou dlouhodobé. Proto je a vždy bude naší prioritou maximální spokojenost všech našich klientů, protože to jako jediné bereme za opravdu důležité.

Jsme připraveni být nápomocni při výběru vhodné tašky pro segment Vašeho podnikání.

Uvítám jak Vaše připomínky, které budu považovat za náměty na zlepšení, tak poděkování za spolupráci jako důvod k pochvale.

Mohu Vás ujistit, že každý podnět, který z Vaší strany obdržím, vezmu velmi vážně a pokusím se z něj vyvodit ponaučení pro naše další působení.

Děkuji za Vaše vzkazy a zájem o naše produkty.

Petr Hruboš
zakladatel TaškaHned.cz | LevnéPapírovéTašky.cz 

Levně, rychle, ekologicky

skvělé ceny

Skvělé ceny

Největší sklad v ČR, přes 3.000.000 kusů tašek v pražských skladech. Jednoduchá online objednávka, online návrh. Různé velikosti, všestranné použití. Vysoká kvalita.

Rychlé dodávky

Rychlé dodávky

Expedice objednávek do 24 hodin. Tašky bez tisku expedujeme okamžitě, skladové tašky s tiskem již od 1 týdne, expresně i dříve a zakázkově vyráběné tašky na míru pak od 2 týdnů.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázat firmám i jednotlivcům, že to jde i bez igelitových tašek, které tvoří významnou součást plastového odpadu. Provozujeme nezávislý ekologický portál bezigelitky.cz​