Firemní tašky s potiskem

Reklamní potisk logem nebo jinou grafikou vaší firmy dle vašich představ. Expresní potisk papírových tašek. Můžete si optimalizovat dodávku papírových tašek s potiskem. Vyrobíme série tašek od 100 ks po 50.000 ks během 1 týdne. 

Printstep - výroba tašek

Tašky potiskneme logem nebo jinou grafikou

 • Reklamní potisk logem nebo korporátní grafikou na kvalitních ekologických taškách vám pomůže s brandingem a budováním image vaší firmy.
 • Díky vlastním technologiím jsme schopni dodávat tašky s potiskem od 1 týdne.
 • Základní barva bílá a hnědá jsou ideální pro reklamní potisk.
 • Ekologický potisk tašek vodními barvami.

Jak tiskneme?

Disponujeme 3 technologiemi potisku.

 • sítotiskem pro 1-6 barevný potisk vč. CMYK
  – potiskujeme kompletní sortiment tašek
 • 2 barevným flexotiskem
  – ruční flexotisk určený na rychlý potisk strojních tašek s plochým nebo krouceným uchem s velmi nízkou cenou tisku od 0,90 Kč/ks.
 • horkou ražbou fólií
  – razíme hlavně na luxusní tašky

Papírové tašky s potiskem

Disponujeme širokou nabídkou papírových tašek skladem, které jsou cenově srovnatelné s taškami igelitovými. Na rozdíl od igelitek jsou však papírové tašky zhotoveny z přírodně recyklovatelného materiálu, ze sulfátového či kraftového papíru nebo textilních vláken. Navíc možnost ekologického potisku vodními barvami. Papírové tašky s potiskem nemusí být jen v „přírodní“ hnědé barvě, ale v elegantní bílé nebo jiném barevném odstínu. 

Vyberte si vhodnou tašku z našeho e-shopu

Potřebujete pomoci s výběrem vhodné tašky?

Poradíme vám, jaký druh tašky je optimální pro váš obor podnikání. Máme 15 let zkušeností v oboru papírových tašek a obalů. Stačí nám napsat vaši představu do formuláře níže. Ihned se budeme věnovat vašemu požadavku.

Levně, rychle, ekologicky

skvělé ceny

Skvělé ceny

Největší sklad v ČR, přes 3.000.000 kusů tašek v pražských skladech. Jednoduchá online objednávka, online návrh. Různé velikosti, všestranné použití. Vysoká kvalita.

Rychlé dodávky

Rychlé dodávky

Expedice objednávek do 24 hodin. Tašky bez tisku expedujeme okamžitě, skladové tašky s tiskem již od 1 týdne, expresně i dříve a zakázkově vyráběné tašky na míru pak od 2 týdnů.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázat firmám i jednotlivcům, že to jde i bez igelitových tašek, které tvoří významnou součást plastového odpadu. Provozujeme nezávislý ekologický portál bezigelitky.cz​