Levné papírové tašky s vánočním potiskem vytvoří sváteční atmosféru

Vánoční prázdniny tu budou každou chvíli. Brzy začne velké pečení, úklid domácnosti, zdobení a balení dárků. Stojí za to přemýšlet nejen nad tím, co koupit, ale také jak dárky zabalit. Zvláště pokud plánujeme obdarovat své blízké něčím opravdu velkým. Balení nadměrných dárků se může zdát jako poměrně komplikovaný úkol – samozřejmě není! Níže uvádíme několik tipů, jak byste mohli zabalit velké dárky.

vanocni-levne-papirove-tasky

1. Vánoční papír

Toto je velmi oblíbené a zřejmé řešení. Zároveň patří k těm těžším, protože pokud chcete dárek zabalit esteticky, vyžaduje to mimořádnou přesnost. Papír se na mnoha místech trhá nebo je často pomačkaný. Abyste se tomu vyhnuli, vyplatí se na začátku změřit, co si chcete zabalit. Díky tomu se vyhneme problémům s délkou papíru, který musíme kupovat. Pak si pořiďte oboustrannou nebo průhlednou pásku. Papír nezapomeňte pořádně natáhnout a pečlivě ohnout rohy. Páska tak bude méně viditelná. Vyhněte se balení dárků na poslední chvíli. Rychle zabalené dárky často nevypadají esteticky a vám jde přece o to, aby vypadaly co nejlépe!

2. Velké papírové tašky

Další možností, jak zabalit velké vánoční dárky, je velká papírová taška. Taška ExtraTWIST o velikosti 54x15x49cm bude pro tuto roli nejvhodnější! Do eko tašky této velikosti se toho vejde hodně, ale pokud je váš dárek stále příliš velký, můžete použít vánoční papír a předmět z vrchu přikrýt a zabránit tak nakouknutí, co je uvnitř.

3. Balení dárků do „bonbónů“

Jedním z dobrých nápadů, jak zabalit předměty nepravidelného tvaru, je vhodit předmět do kartonové krabice a zabalit do slavnostního papíru. Neméně dobrou a ambicióznější alternativou je však zvolit tzv. metodu balení „bonbón“. Spočívá v pokrytí dárku několika vrstvami papíru, aby se snadno nerozbil. Poté stuhu na obou koncích svážeme tak, aby výsledný tvar připomínal bonbón.

4. Používejte staré noviny

Co zkusit zabalit dárek do starých novin, které se dají pak jen vyhodit? Je to perfektní nápad, díky kterému bude váš dárek vypadat originálně a ekologicky. Chcete-li zabalit velký dárek do starých novin, stačí stránky spojit páskou a je připraveno k zabalení. Formu balení můžete předmětu hezky přizpůsobit.

5. Velké luxusní tašky s bavlněnými uchy

Velké luxusní tašky jsou skvělé pro balení velkých dárků pravidelných tvarů. Balení je extrémně jednoduché, stačí předmět vložit dovnitř a utáhnout šitý provázek. Dárky v luxusních taškách jsou předávané nejčastěji mezi kolegy v zaměstnání a obchodními partnery.

6. Kus látky nebo ubrusu

Při balení opravdu velkých dárků může být dobrý nápad koupit hadřík nebo použít starý ubrus. V tomto případě je možností nepřeberné množství, vybírat můžete z různých druhů materiálů a barevných variant. Při balení se může hodit provázek nebo tenký proužek materiálu, kterým balíček svážete dohromady.

7. Zahrajte si hru „hledání pokladu“

Pokud je dárek hodně velký, je dobré jej nebalit… Raději vytvořte hru „hledání pokladů“, nahraďte okamžik rozdávání dárků hrou. Dárek schovejte někam do domu, do garáže, do kůlny, na půdu nebo i do sousedova domu. Připravte si obálku s nápovědou nebo řadou indicií, které vaše blízké dovede k další a další indicii, až nakonec povede k objevení pokladu, kterým je dárek!

Vyberte si vhodnou tašku z našeho e-shopu

Potřebujete pomoci s výběrem vhodné tašky?

Poradíme vám, jaký druh tašky je optimální pro váš obor podnikání. Máme 15 let zkušeností v oboru papírových tašek a obalů. Stačí nám napsat vaši představu do formuláře níže. Ihned se budeme věnovat vašemu požadavku.

Levně, rychle, ekologicky

skvělé ceny

Skvělé ceny

Největší sklad v ČR, přes 3.000.000 kusů tašek v pražských skladech. Jednoduchá online objednávka, online návrh. Různé velikosti, všestranné použití. Vysoká kvalita.

Rychlé dodávky

Rychlé dodávky

Expedice objednávek do 24 hodin. Tašky bez tisku expedujeme okamžitě, skladové tašky s tiskem již od 1 týdne, expresně i dříve a zakázkově vyráběné tašky na míru pak od 2 týdnů.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázat firmám i jednotlivcům, že to jde i bez igelitových tašek, které tvoří významnou součást plastového odpadu. Provozujeme nezávislý ekologický portál bezigelitky.cz​